Kontakty

 1. Spolek DĚTI ŘEPICE

sídlo spolku: Řepice 133, 38601logo2

IČO: 22765603

č.ú. 2700399007/2010  a 1079670043/0800

mtiky@seznam.cz

datová schránka: 35hm4kf

Předseda
Martin Tíkal
Řepice 133
Starkonice
38601
tel: 777/214510
mail: mtiky@seznam.cz

 

19 komentářů u „Kontakty

 1. Vážená paní – důchodkyně Jano Vančurová,
  je mi opravdu smutno z Vaší reakce. Doporučil bych Vám podívat se na nabídky cestovních kanceláří, které nabízejí podobné služby. Je obvyklé, že zákazník (v tomto případě Vy) využije nějakou nabídku a zakoupí služby nabízené. Pokud několik málo dní před realizací ( v tomto případě „last“ z angličtiny – poslední ) využije někdo jiný tuto (zlevněnou) nabídku a zakoupí tuto službu za méně peněz, budete požadovat po cestovní kanceláři stejnou slevu? Pokud došlo k naplnění ze strany DŘEP a Vaše dcera a vnučka si užila pohody v Tropical – nevím co by jste si přála. Pokud je ovšem toto jenom zástupný problém – nabízím uspořádání sbírky víček pro naplnění Vašich ekonomických požadavků.
  S pozdravem
  Dušan Brodský

 2. Vážená paní Vančurová, ačkoli nemám ve zvyku reagovat na takovéto zbytečně útočné, ba až skoro sprosté komentáře, tentokrát udělám vyjímku.
  Zájezd jste si koupila za určitých podmínek a za předem stanovenou cenu. To, že se jste v době konání zájezdu zjistila, že je cena vstupného jiná, nebo mohla být jiná, je bohužel holá skutečnost.
  Moc tomu nerozumím proč chcete vrátit údajný přeplatek. Je to stejné asi jako kdybych si šel koupit do obchodu třeba karton mléka za cenu, kterou jsem byl schopný akceptovat a druhý den na to mléko zlevnili. Měl bych tedy jít do obchodu a chtít vrátit rozdíl v ceně? Asi těžko ze?
  No a teď proč hlavně reaguji na Vaši nesmyslnou stížnost?
  Pracuji už 30 let s dětmi podobně jako pan Tikal a bohužel těchto lidí ubývá nejen kvůli zbytečné byrokracii ale i pro to, že existují tokoví lidé jako jste VY!!!
  Člověk se snaží, dělá ve svém volném čase něco pro děti a pro společnost a pak přijde nějaká paní důchodkyně Vančurová a trochu mi sebere tu chuť do práce. Naštěstí je ale stále více těch, kteří mou práci ocení a jsou za ní rádi.
  A proto Martine, nenech se naštvat a rozmrzet jednou paní Vančurovou, která vidí pouze svůj úhel pohledu a „Není štonc to pochopit“.
  A Vás paní Vančurová prosím, abyste se z toho afektu pořádně vyspala a třeba zítra vše zvážila ještě jednou v klidu a třeba se na celou situaci podívala i z trochu jiného úhlu.
  Děkuji Jarda Babís

 3. Je mi moc a moc líto Martina, že musí řešit takto nepříjemnou situaci, místo aby sklízel velké díky za krásnou akci, kterou připravil a zorganizoval. Za mého syna byla akce na 1*. Velká spokojenost,akci si užil, Martin se o všechny vzorně postaral. Spolek Děti Řepice stanovil celkovou částku účastnického poplatku a služby, které poskytne. Vše bylo řádně dodrženo, jak bylo slíbeno. Chování paní Vančurové je veliká ostuda, místo aby si vážila práce dobrovolníka, který pracuje ve svém volném čase ve prospěch dětí a mládeže, tak ho zatěžuje svými neoprávněnými stížnostmi. Je velmi sprosté napadat Martinovo ženu Vlaďku, patří jí také velký dík. Martine, díky, díky za vše co pro děti děláte !!!!!!!

 4. Martine vic to neres, ani nekomentuj. Cena byla dopredu dana, doklady mas, nic spatneho si neudelal. Nech pani jednat, az neco oficielne prijde necham to prekontrolovat nasim pravnikem zda se nejedna o nejakou ujmu ci pospineni spolku DREP. Tohle snad neni pravda…

 5. Klidně to přidejte. Částku za vás vstup jsme řádně zaplatili a není co vracet.

 6. Zamyslet by jste se měl nad Vaši jednáním . Potvrzení věku bylo dle Vašich informací a dále jste nekomunikoval. Na ůčtě stále není částka připsána. V případě nevyrovnání dluhu zadám celou záležitost na ČOI a ostatní k případu náležející instituce včetně zveřejnění mého problému a upozornění na možné nedostatky, které mohou lidi potkat což je moje občanská a sociální povinnost. Vančurová

 7. Dobrý den, jak to čtu tak musím reagovat. Jelikož jste celou situaci dopodrobna popsala tak se zeptám já Vás jestli mohu? Co vlastně od pana Tikala chcete? Sleduji aktivity spolku Děti Řepice jak tady tak na facebooku a pan Tikal jasně napsal ceny i podmínky zájezdu do Tropical Islands a kdo chtěl tak si to za danou cenu koupil. A bylo jen na jeho ochotě že pro Vás chtěl vyjednat lepší cenu na místě. Bohužel se tak očividně nepovedlo ale Vy jste si danou službu zaplatila podle podmínek zájezdu. Takže mi to přijde jako pokus o pošpinění dobrého jména spolku Děti Řepice. Opravdu nechápu Vaše chování a řešení této situace v komentářích. S pozdravem Šanda

 8. Přeji dobrý den,

  k uváděnému: nepřipadá mě, že bych na někoho útočila. Naopak někdo, kdo se neumí férově podepsat reaguje na záležitost ,aniž by znal celou situaci.

  Jako další k dotazu, na co si stěžuji, takže nevím na co se ptáte. Vše bylo řádně popsáno.
  Dovezli, dovezli?

  Vančurová Jana

 9. Koukám paní Vančurová, že tady útočíte na každého, kdo něco napíše. Také Vám také něco napíšu, když máte takovou chuť, Vaši stížnost zde takto medializovat.

  Spolek Děti Řepice nabízel zájezd pro dítě od 5 let za 2100,- Kč. Vy jste si tento zájez řádně objednala a zaplatila. My jsme Vás tam řádně dovezli, zajistili vstup, ubytování a snídani. Dodrželi jsme vše, co jsme za tuto cenu nabízeli. Nevidím v ničem problém. Pokud se Vám zájezd zdál moc drahý, mohla jste si ho zakoupit jinde.

  Můžete prosím napsat stručně, na co si stěžujete?

  Tiky = Martin Tíkal, předseda Spolku Děti Řepice

 10. Vzhledem k reakci manželky p. Tikala, která reaguje na uvedení výše v textu(reakce na cestovatelku) zprávou na facebooku, že je zde napadána jako veřejná osoba se tímto omlouvám pokud se nejedná o její osobu v komentáři cestovatelka. Je tam uvedeno pouze zřejmě, jinak text směřuje na cestovatelku. Ale i tak vyhovuji a velice se omlouvám. Vančurová Jana

 11. To je ale … situace… hledal jsem slusne slovo 🙂 Co treba zalovat Lidl ze neprodava za nakup a zdrazil se caj? Oslovila Vas nabidka zajezdu a ted chcete co? Nechapu takove lidi…

 12. Dobrý den, pani cestovatelko??? slušelo by se podepsat????
  Toto vše píši já slečny Vančurové matka z důvodu platby z mého důchodu v době objednání dostaly vnučka a dcera jako dárek. Velice mě celá záležitost mrzí, ale určitě jste velice dobře informována, když píšete, že objednání bylo v lednu , pan Tikal(zřejmě Váš manžel) říkal v únoru?!. Takže vše je o něčem jiném. Organizátor nezvládl opsání jak říkal(opsal jsem z jejich stránek) kde oni uvádí ( age 0-5) free, (children age 6-14) , to mezi 5-6 je jejich termín do šesti let. A toto měl uvádět organizátor. V objednávce bylo dle chybného uvedení organizátora. Řeči o objednání leden, únor mě zcela vytáčí už z důvodu, že něco objednat 3/4roku před je nesmysl, jak víte kolik a čeho bude???? Jejich stránky uvádí jak jsem výše napsala. Za další dcera si zjištovala na místě a má podklady k uvedenému problému o cenové nabídce. Jako další na stránkách „Děti řepice „byla poslední úprava této nabídky dne 1.10.2018. Také máme vytištěno.

  Vážený pane Tikal, tímto Vás žádám o vrácení částky za nevyužité služby mé vnučky Vanesy Vančurové nar. 4.1.2013 v částce 1400.-Kč na účet 200224498/0600, což je rozdíl mezi Vámi požadovanou a námi zaplacenou částkou 2100.-Kč , náležející poplatek za dítě do 6ti let dle sazebníku 700.-Kč Tropical Islands . Na základě Vašeho rozhodnutí jsme vrátily čip před vstupem do areálu na recepci a recepční vyškrtla Vámi chybně uváděnou osobu ze seznamu platících. Nebyly využity služby platící osoby!!
  Jako další i když jste upravoval stránky s nabídkou Tropical Islands 1.10.2018 , byl jste mnou osloven emailem o informace, ale bohužel jste nereagoval, slušelo by se napsat aspoň“ platí instrukce na stránkách“.

  Fakt je takový, že jste někdy objednal, na stránky jste dal chybné informace a až jste měl zaplaceno dle chybný informací, tak jste zaplatil skutečný stav Tropical Islands dle Vámi uváděného. Se zákazníky jste nekomunikoval na dotazy. Doufám, že zhodnotíte situaci a částku uhradíte na účet do 14dní, v opačném případě se budu muset případem zabývat dále.
  Děkuji za kladné vyřízení Vančurová

 13. Dobry den, nechapu tuto stiznost od pi.Vancurove. Podminky se zmenily behem roku, v dobe objednani zajezdu v lednu 2018 platil vstup zdarma do 5 let, ted do 6 let. Neni to chyba pana Tikala, budte rada, ze si muzete odpocinout, uzijte si bazeny a tobogany s malou. S pozdravem, cestovatelka.

 14. Na stránkách opravdu uvádíme tyto informace. V době objednání tohoto zájezdu (leden 2018) byly takto nastaveny podmínky. Vy jste řádně zaplatila zájezd za stanovených podmínek. Dnes po příjezdu do Tropical Islandu jsem zjistil, že se změnily podmínky a dítě do 6 let může za výhodnějších finančních podmínek. Proto jsem se snažil pomoci a dohodnout levnější vstup. Bohužel se moje snaha Vám pomoci nezdařila.
  Řešení: zájezd jste zakoupila za podmínek uveřejněných na našich webových stránkách a tyto podmínky jsme dodrželi.
  V přihlášce bylo uvedeno „TI Vančurová 1xdospělý Tropical, 1x dítě od 5let Tropical“.
  PS: ležím na lehátku 3 metry od Vás. Dá se to řešit i osobně.

 15. Prosím o vyřešení nastalé situace , kdy uvádíte na stránkách Děti Řepice k dnešnímu výletu 9.11.2018, že platí děti do 5let 700.-Kč a od 5-14.9let 2100.-Kč. Na místě bylo zjištěno , že děti do 6let mají vstupné zdarma, vrácen čip na místě za Vaši účasti na recepci. Datum narození Vám byl zasílán v korespondenci při platbě. Děkuji za vyřízení a vrácení přeplatku Vančurová

 16. Dobrý den,chtěla bych moc poděkovat panu Tikalovi a celému kolektivu za to,co pro děti dělají. Děkujeme vám!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *