Jarní víkend pro děti ve Střelských Hošticích

       OBSAZENO  Již 3. rokem připravujeme jarní víkend pro děti od 4 do 12 let v areálu DDM ve Střelských Hošticích. Zahájení bude v pátek 25. 4. 2014 mezi 15:30 a 16:00 hod ve Střelských Hošticích (za návsí ve St. H. se dáte doleva přes most a za ním opět doleva po proudu řeky. Cesta vás dovede až do areálu. Já se budu pohybovat před hlavní budovou.). Ukončení v neděli 27. 4. 2014 mezi 14:00 a 15:00 hod. na stejném místě. Akce je určena pro děti od 4 do 12 letkapacitou 20 dětí + 2 dospělí (Tikalíci obsadí 4 + 2).  Ubytování bude ve 4 lůžkových pokojích (vejde se i 5. postel na pokoj) s vlastní koupelnou a WC. Stravování zajistí provozovatel objektu a to 5 x denně. Uvnitř areálu můžeme při nepřízni počasí využít klubovnu, učebnu, hernu v podkroví, stoly na pink ponk a kinosál. Většinu času budeme při pěkném počasí trávit na venkovních hřištích po celém areálu a krátkou procházkou po Střelských Hošticích. Budou připraveny hry úměrné věku přihlášených dětí.

         S sebou dětem dejte oblečení na ven (přiměřené k aktuálnímu počasí), pláštěnku nebo nepromokavou bundu, venkovní sportovní boty, přezůvky (v hlavní budově se chodí v přezůvkách – pokoje, jídelna, herny), oblečení dovnitř (nějaké tepláky nebo kraťasy a tričko), spací oděv, hygienické potřeby, ručník.

Děti určitě nepotřebují telefony, tablety a další elektronické nesmysly. S tím si můžou hrát doma. J Děti budou mít k dispozici skříň na věci a postel i s lůžkovinami. Při příjezdu mohou rodiče pomoct dětem s povlečením lůžkovin. Děti nepotřebují žádné jídelní náčiní. V jídelně je nepřetržitě k dispozici čaj. Děti si mohou vzít nějakou láhev na načepování čaje, ať nemusí stále běhat do jídelny. Při procházce je možné, že navštívíme místní obchod, kde si mohou koupit nějaké mlsky.

         Přihlášení je možné na telefonech 777 214 510 nebo 777 023 291. Přihlášení je platné po uhrazení 800,- Kč a doručení Univerzální přihláška přihlášky (univerzální přihlášku stačí vyplnit pouze jednou a je platná na všechny naše akce mimo letních táborů.).  Po celou dobu pobytu bude přítomen kvalifikovaný zdravotník a děti budou úrazově pojištěny. Vedoucí na této akci budou Tiky a VlAďka.

Přihlášeno: 25 (MT, MT,NN, NN, EA, MK, JK, KK, AS, AS, DK, LK, JK, SK, TV, KH, JP, TP, TP, 2x M, LB, DM,  )

 


Přečteno: 314 x

Komentáře nejsou povoleny.