Přihlašování na tábory 2015

Přihlašování na letní tábory v Řepici bude spuštěno koncem tohoto měsíce. Počítáme někdy kolem 25. 2. 2015. Příměstské tábory někdy koncem března. Nechceme opět vytvářet velké závody s časem a tak jsme změnili pravidla a přidali ještě jeden termín tábora. Pevně věříme, že ku Vašemu prospěchu. Pokusíme se Vám pravidla vysvětlit.

Do 1. března 2015 do 23:59 hod. budeme přijímat přihlášky. Přihlášku můžete odeslat emailem, poštou nebo doručit osobně (poštovní holubi jsou nespolehliví). Nerozhoduje, jestli jí doručíte 27. nebo 28. února. Do 1. března 2015 do 23:59 hod. nerozhoduje tedy čas doručení. Zatím neplaťte žádné peníze. Doručené přihlášky roztřídíme dle termínů a kategorií:

  1. Děti vedoucích a osob podílejících se na chodu tábora.
  2. Děti co s námi již byly na letním táboře a zvládaly ho bez problémů.
  3. Děti s trvalým pobytem v Řepici.
  4. Děti co se již zúčastnili jakékoliv naší akce.
  5. Ostatní.

V tomto pořadí budou děti zapsány do pořadníku. O přijetí dítěte na tábor Vás budeme informovat na email uvedený v přihlášce u 1. zákonného zástupce. Následně máte 7 dnů na uhrazení zálohy na tábor a doručení přihlášky s originál podpisem (pokud jste tak již neučinili). Další postupy budou uvedeny v podmínkách tábora. Kapacita táborů je 120 dětí a tak doufáme, že místa bude dost.

Od 2. března budou děti přijímány v pořadí, v jakém bude doručena přihláška.


Přečteno: 302 x

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *