Příměstský tábor

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR ŘEPICE O B S A Z E N O

V tomto dokumentu naleznete většinu informací o našem příměstském táboře v Řepici. Přečtěte si ho, prosím, celý. Až pokud zde nenaleznete odpověď na Vaši otázku, zavolejte na tel. 777/214510

Pro rok 2020 jsme připravili pouze jeden termín příměstského tábora v Řepici.

Místo:             zahrada a louka u Pastelkového hřiště v ŘEPICI (Řepice 133)

Strava:             2 x svačina, oběd, pitný režim zajištěn nepřetržitě

Termin: 13. -17. 7. 2020

Kapacita:          20 dětí

Začátek:           denně mezi 7:00 – 8:30 hod.

Konec:              denně mezi 15:00 – 17:00 hod.

Cena:                 1500,- Kč.

Pořadatel:         Spolek Děti Řepice, IČ: 22765603, Řepice 133, 38601

Hl. vedoucí:      Martin TÍKAL, 777/214510    

Jak se přihlásit: Přihlášku můžete odeslat emailem (s podpisem), poštou nebo doručit osobně. Pokud bude větší zájem, než kapacita tábora, provedeme výběr. O přijetí dítěte na tábor budete informováni emailem (na email uvedený u 1. zákonného zástupce) do 7 dnů od doručení přihlášky. Přijaté děti budou zveřejněny na stránkách www.deti-repice.cz. Po obdržení potvrzujícího emailu máte na 7 dnů blokované místo v pořadníku. Řádně přihlášeni budete po uhrazení táborného nebo minimálně nevratné zálohy 500,- Kč. Platbu můžete provést osobně, nebo na účet 1079670043/0800 (Do poznámky napište PT a jméno. Např PT Novák, nebo PT Adam a Eva Novákovi.). Kapacita termínu bude 20 dětí.

Přihlášku a další potřebné dokumenty naleznete v záložce „dokumenty ke stažení“ na www.deti-repice.cz. Telefonicky se nelze na tábor přihlásit. Při zasílání emailů s přihláškou napište do předmětu emailu „přihláška“ nebo „tábor“.

Doplatek táborného uhraďte do 1. 6. 2020 osobně, nebo na účet 1079670043/0800 (Do poznámky napište PT a jméno. Např PT Novák, nebo PT Adam a Eva Novákovi.) Potvrzení o platbě vystavíme na požádání, nejpozději v den nástupu na tábor (nezasíláme poštou). Storno poplatky jsou stanoveny takto: Odhlášení méně než 15 dnů 800,- Kč. Při předčasném odjezdu z tábora ze zdravotních důvodů vracíme 120,- Kč za každý zkrácený celý den. Záloha bude v případě nenastoupení na tábor použita jako smluvní pokuta ve prospěch pořadatele.

Příjezd na tábor: před odjezdem na tábor si připravte následující:

  1. prohlášení zákonných zástupců s kopií průkazu zdravotní pojišťovny
  2. užívané léky (každé balení označte jménem a dávkováním)

Dítě můžete přivést ráno mezi 7:00 a 8:30 hod. na zahradu za růžovým domem. Pokud přijedete vozidlem, zaparkujte, prosím, na louce nebo před růžovým domem č. p. 133 (ne u sousedních domů). Neomezujte, prosím, sousedy nevhodným parkováním. Děti si můžete vyzvednout mezi 15:00 a 17:00 hod.

Co s sebou: Vhodné oblečení dle počasí, obuv do lesa, plavky, hrnek na pití a pokrývku hlavy. Případné další věci budou upřesňovány den předem při odchodu dětí.

 Jídlo: Pro děti bude zabezpečena malá dopolední svačina, oběd a odpolední svačina (není počítáno se snídaní). Po celou dobu bude zabezpečen pitný režim. Nedávejte prosím dětem žádné sladkosti a dobroty. Pokud jim chcete dopřát něco navíc, předejte to prosím vedoucí oddílu (Vlaďce) při příchodu v množství, které se dá rozdělit pro všechny děti (cca 20). Děkujeme.

Zázemí: Většina aktivit se bude odehrávat na zahradě u bazénu a v okolí. K dispozici bude pergola, kde se mohou děti schovat před prudkým sluncem nebo deštěm. Některé aktivity budou dělat společně s dětmi z letního tábora.

Různé: Děkujeme případným sponzorům za ceny a reklamní předměty, které budou využity pro děti (hodí se vše). Předem moc děkujeme.

Poznámky:

  1. Podpisem přihlášky souhlasíte s dodatkem GDPR.
  2. Podpisem přihlášky souhlasíte s cenou táborného. Cena byla stanovena na základě zkušeností z předchozích let.
  3. Táborový personál je složen z dobrovolníků, kteří ve svém volném čase absolvovali přípravu na tábor i samotný tábor.
  4. Upozorňujeme rodiče, že dítě se na táboře může ušpinit. Rovněž oblečení může být znečištěné.
  5. Dítě může být po táborových hrách unaveno. Budou používat celé tělo, ne jen ruce na klávesnici a myš.
  6. Pokud s čímkoliv nesouhlasíte, prosím najděte si jiný tábor.

Hlavní vedoucí – Tiky
Vedoucí PT – Vlaďka
Praktikant – Mirek


Přečteno: 215 x

Komentáře nejsou povoleny.