Tábor se blíží

Zdravím všechny naše táborníka a jejich rodiče. Termín tábora se přiblížil a tak chci připomenout několik důležitých informací.

– Kopii posudku o zdravotní způsobilosti, pokud jste tak již neučinily, zašlete na můj email.  Pokud tak nemůžete z nějakých důvodů učinit, přivezte ho sebou při předání dítěte. Tento posudek je platný 1 rok a pokud odevzdáte originál, bude vám po ukončení tábora vrácen. Můžete ho využít na další akce (škola v přírodě, lyžařský kurz,..). Bez tohoto dokumentu nelze přijmout dítě na tábor!!!!!!!!

– Další důležitý dokument je prohlášení zákonných zástupců ze dne odjezdu na tábor, kde je i místo pro kopii průkazu pojištěnce.

– Součástí prohlášení zákonných zástupců je i souhlas s uveřejněním fotek vašeho dítěte na našich stránkách www.deti-repice.cz. Tak budete moc každý den sledovat dění na táboře a souhlas rodičů s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte. Zde je potřeba souhlas obou rodičů.

– Veškeré dokumenty jsou ke stažení na www.deti-repice.cz/dokumenty ke stažení.

– Zahájení tábora je v neděli 22. 7. 2012 mezi 15:00 a 16:00 hod. Nejezděte prosím dříve. Na stavbu stanů bude dostatek času. Při příjezdu vám řeknu do kterého oddílu bude Vaše dítě patřit a kdo bude vedoucí oddílu. Spolu s vedoucím se bude dítě ubytovávat. Rodiče předají výše zmíněné dokumenty naší zdravotnici ve stanu.

– V průběhu tábora plánujeme výlet na raftech. Pokud někdo máte plovací vestu, tak jí prosím dejte vašemu dítěti. Pro ostatní je zabezpečíme.

– Své dítě si přijeďte převzít 1. 8. 2012 v době od 14:00 do 16:00 hod. Stan ji možné balit i po této době. Při převzetí dítěte je nutné navštívit zdravotnici, která vám vrátí potvrzení o zdravotní způsobilosti a seznámí váš s případnými zdravotními problém (klíště, odřenina,…).

– Na táboře bude zařízen malý obchůdek, kde si děti mohou zakoupit drobné občerstvení (nanuky, brambůrky, sladkosti,..) Nic velkého. Otevřen bude jen chvilku po obědě a po večeři. Dále děti mohou navštívit obchod při výletech na raftech, nebo do Strakonic. Nadělte proto prosím dětem malé kapesné. Pokud máte obavu, že je děti ztratí, tak je možné peníze uložit u oddílových vedoucích.

– Všechny děti jsou po celou dobu tábora úrazově pojištěni. Doufám, že se tak nestane, ale v případě řešení pojistné události vám poskytnu číslo pojistky.

– Mobilní telefony nelze v prostorech tábora nabíjet, ani zaručit jejich bezpečnost, proto je nedoporučujeme.


Přečteno: 92 x

Komentáře nejsou povoleny.