Tábory se blíží

Letní tábory v Řepici se kvapem blíží a tak několik důležitých informací před táborem. Letošní letní tábory budou na naší nové táborové základně a děti budou nově ubytovány v podsadových stanech. Přehled ubytování naleznete zde :1.termín ubytování, 2.termín ubytování, 3.termín ubytování. Děti jsou rozděleny do jednotlivých stanů a jsou jim přiděleny levá nebo pravá postel dle nákresu. Podsady jsou dřevěné s plachtou. Postel je cca 30 cm nad zemí a je vybavena 0,5 cm filcem na izolaci proti chladu. Doporučujeme dětem pořídit molitan nebo nějakou deku pro měkké spaní. Nejsou vhodné vysoké nafukovací matrace. Postel je 70 x 190 cm s 1 cm mezerami mezi prkny. V podsadách na podlaze je dřevěný rošt (i pod postelemi).

Před příjezdem na tábor si prosím připravte potvrzení od lékaře (Posudek o zdravotní způsobilosti) a potvrzení (Prohlášení zákonných zástupců). Zároveň vás žádáme o kopii průkazky zdravotní pojišťovny (na novém tábořišti není kopírka).

K tábořišti vede štěrková cesta průjezdná běžnými automobily. V čase nástupu dětí ale očekáváme větší možství vozidel a může nastat problém s míjením. Doporučujeme proto všem rodičům příjezd na tábor od Řepice a odjezd směrem k řepickému rybníku.

Dále žádáme rodiče, aby dětem nedávali sladkosti a různé pochutiny. Ve stanech bude horko a vše se velice rychle kazí. Prostory tábora neumožňují skladování soukromých potravin. Pokud přesto chcete dětem dopřát nějakou tu dobrotu navíc, tak můžete přivézt samostatně balené potraviny s vyznačením doby použitelnosti pro celý tábor (44 dětí + vedoucí). Mohou to být sušenky, bonbony a jiné sladkosti. Pokud to udělá 7 rodičů, tak dítě má každý den něco navíc. V programu tábora je však strava připravena 5 x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře). Prosím žádné melouny 🙂


Přečteno: 203 x

Komentáře nejsou povoleny.