Tropical Island 2024

Pro děti i rodiče připravujeme výlet do Tropical Islandu. Jedná se o dvoudenní akci v německém vodním areálu poblíž Berlína. Odjezd autobusu bude v pátek 1. března 2024 v 2:00 hod od OÚ Řepice. Předpokládaný příjezd do areálu bude v 8:00 hod. Odjezd zpět plánujeme na 19:00 hod v sobotu 2. března 2024 s příjezdem do Řepice kolem půlnoci. Jedná se tedy o akci v pátek a sobotu.

Ubytováni budeme ve stanech se snídaní. Ve stanech bude připraveno čisté povlečení.

Cena pro dospělého je 3100,- Kč a dítě (6 – 14,9 let) 2250,- Kč. Dítě do 5,9 let 770,- Kč. V ceně je vstup bez saun na dva dny, vstup do venkovních vyhřívaných bazénů, nocleh ve stanu, snídaně v sobotu a doprava. Žádné další poplatky nemusíte platit. https://www.tropical-islands.de/en/entdecke-die-tropen/tropical-islands-karte

V areálu je možné si zakoupit pití i jídlo, ale je možné si ho vzít i s sebou. Po příjezdu do areálu se přesuneme k vodě a zabereme lehátka, u kterých budeme trávit většinu pobytu. Stany budou k dispozici v pátek kolem 16:00 hod a je nutné je opustit v sobotu do 11:00 hod. Poté se opět přesuneme na lehátka. Stany jsou pro dvě nebo čtyři osoby. V případě neobsazeného místa ve stanu je účtován poplatek. Přesnou výši zatím neznám, ale může být až 50€. Doufám, že se nějak domluvíme a obsadíme vše. Zatím nám nikdy poplatek neúčtovali. Ale po covidu je vše jinak. Doprava bude zabezpečena autobusem od Autoškola PELLA Strakonice.

S sebou je vhodné si vzít: plavky, tričko, kraťasy, ručník, pantofle a nějaké jídlo a pití. Doporučujeme uzavřít cestovní pojištění a zkontrolovat platnost cestovních dokladů (stačí občanský průkaz).

Přihlášení je možné na telefonu 777/214510 (Tiky), email mtiky@seznam.cz. při přihlášení uveďte prosím jméno, příjmení, kategorie vstupu v době konání akce (dítě nebo dosp.) a požadovaná velikost stanu (čtyřlůžkový nebo dvojlůžkový). Máme k dispozici 7 čtyřlůžkových a 18 dvojlůžkových stanů. Přihlášení je platné po uhrazení minimálně zálohy 1000,- Kč. Doplatek do 25. 1. 2024. Pokud se stane, že z nějakého důvodu nebudete moci jet, tak dejte co nejdříve vědět a pokusíme se najít náhradu. Pokud máme náhradu, platbu vracíme. Č.ú. 1079670043/0800. Platbu označte TI a jméno. Např. TI Novák, TI 3x Novákovi. Přihlášením souhlasíte s podmínkami akce.

Storno podmínky. Bohužel jsou velice přísné ze strany Tropical Islandu.

3 měsíce až 42 dní před příjezdem 15% storno poplatek z rezervovaných služeb
41 - 28 dní před příjezdem 30% storno poplatek z rezervovaných služeb
27 - 14 dní před příjezdem 50% storno poplatek z rezervovaných služeb
13 - 0 dní před příjezdem 80% storno poplatek z rezervovaných služeb

V případě jakýchkoliv dotazů volejte 777/214510.

Odkaz na venkovní areál http://www.tropical-islands-nemecko.cz/amazonie/

 

  • ceny jsou stanoveny dle aktuální nabídky od zprostředkující cestovní kanceláře
  • storno podmínky jsou stanoveny ze strany Tropical Islandu, viz foto emailu
  • pokud se Vám něco nezdá, tak prosím jeďte s někým jiným
  • pokud zavoláte, rád se podělím o zkušenosti z předchozích návštěv a poradím
  • fakturu nevystavujeme

Přečteno: 205 x

Komentáře nejsou povoleny.